האם לפי הניסיון שלנו שליטה קבועה בשטח של מדינות עוינות, מסיע לביטחון המדינה?
הועלאה ב-

מחבר דוד מלובני

תשובה

  1. הניסיון של מדינת ישראל מאז 1967 מראה ששליטה בשטח לא שלנו, אינו הגנה, אלה מקור לתוקפנות נפגעים והרוגים רבים, בסופו של דבר לאחר כמות נפגעים גדולה אנחנו נסוגים.
  2. על סיני חשבו שהיא מרחב הגנה, (הרי המצרים הגיעו במלחמת העצמאות עד צומת עד הלום. שסמוכה לאשדוד. נאמר ע"י דיין ואחרים "עדיף שארם בלי שלום, מאשר שלום בלי שארם" קבירת יותר מ 2000 חיילים ונזק כספי עצום גרם לנו להחליף לגמרי דיסקט ולצאת מכל סיני.
  3. היתה גם חשיבה ששליטה בלבנון תגן על תוקפנות של פת״ח ואחרים. לאחר 18 שנה ויותר מ- 700 הרוגים הסתברה כטעות קשה ובאישון לילה הסתלקנו משם.
  4. על חלקה המערבי של מדינת פלסטין מיותר לדבר, היא דרדרה את מדינת ישראל למצב   שצה"ל מחפש חלקי גופות חיילים בחול החם, של ציר פלדלפי. לאחר שרק בשנת 2004 הניבה חלקה המערבי של מדינת פלסטין 130 הרוגים הוחלט בחוכמה רבה לצאת ולבנות גבול.. הטבח ב 7.10 הוא תולדה של מימון וחימוש החמאס באופן חריג ע"י ביבי וממשלת הימין (ראו בו נכס) כדי לעכב את ההכרה העולמית במדינת פלסטין. זלזול של הצהל ביכולות של החמאס ושאננות.
  5. ההיסטוריה מלמדת אותנו שהשטח של חלקה המזרחי של מדינת פלסטין הוא רעל שמרעיל את מדינת ישראל ומפורר אותנו מבפנים, שלא נדבר על זה שהוא הורג הלכה למעשה ישראלים משל היו מטווח בכבישים

תמונות תומכות
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}